Позашкільні

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова

Центр позашкільноїосвітиіменіОлександраРазумкова

 

Юридична адреса: 13301 м. Бердичів, вул. Вінницька, 21
Відділеннянауково-технічноїтворчості, вул. Європейська, 86, тел. 4-09-08;
відділенняхудожньо-естетичноговиховання, вул. Вінницька, 21;
відділенняеколого-натуралістичногонапряму, вул. Ботанічна, 2, тел. 5-40-16.

            Центр - це багатопрофільна позашкільна установа з широким спектром напрямів (науково-технічної, художньо-естетичної, еколого-натуралістичної, гуманітарної, соціально-реабілітаційної) діяльності, це потужний творчий колектив, це особливий світ з власними фантазіями і неповторним баченням навколишнього світу, в якому немає нічого неможливого, в якому всі мрії обов’язково збуваються!

         Щодня 72 працівника закладу гостинновідчиняютьдверідлябільше 2 тисячюнихбердичівлян. Центр позашкілля - це 44 різноманітнихгуртки, особливеосвітнєсередовище, де вируєтворчийпошук, невичерпнафантазія та прагнення до перемог! Організаціяосвітньогопроцесуузакладі, якийздійснюють 51 педагог (3 відмінникаосвітиУкраїни, 7 педагогівмаютьпедагогічнезвання «керівникгуртка-методист»), носить системний, чіткоспланований та інноваційний характер. 10 творчихколективівЦПО носятьвисокезвання "Зразковийхудожнійколектив".

          Колектив ЦПО ім.О.Разумкова пишається перемогами педагогів у всеукраїнських фахових конкурсах та у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (11 призерів обласного та 3 призери всеукраїнського етапів). Знаковим став для педагогічного колективу закладу 2011 рік. Методичні матеріали  педагогів були представлені на ІІ Міжнародній виставці „Сучасні навчальні  заклади 2011” у м. Києві. І як блискучий результат – бронзова медаль та диплом виставки в номінації «Удосконаленнярозвиткупозашкільноїосвіти», у  2013 році за високі творчідосягнення в удосконаленні змісту освітнього процесу національної системи освіти України колектив нагороджений дипломом ХVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» та дипломом П’ятої національної виставки «Інноватика в сучаснійосвіті» за активну участь та представлення освітніх інноваційних технологій. У 2018 році Центр позашкілля отримав бронзову медаль та диплом Х Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті", а також колективу вручено Почесну відзнаку "Лідер позашкільної освіти - 2018". Педагогічний колектив Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова став переможцем (2013р.) та абсолютним переможцем (2015р., 2018р.) Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкілля» та отримав звання «Флагман позашкільної освіти України». Створенню позитивного іміджу Центру, підвищенню рівня фахової майстерності та методичної компетентності педагогів сприяє і друк їх напрацювань у фаховій періодиці: «Позашкілля», «Позашкільна освіта». У близькій перспективі закладу визначено і міжнародну діяльність.

    Органічною частиною іміджу Центру є змістовна суспільно-масова робота. Щороку колективом Центру проводиться понад 300 масових заходів, в якихберуть участь всі вихованці закладу.

 

Директор ЦПО ім. О.Разумкова Боровська Олена Валентинівна,
Заступник директора з навчальної роботи Щукін Василь Степанович,
Заступник директора з навчально-виховної роботи Пінчукова Тетяна Адамівна
Заступник директора з адміністративно-господарчої частини Пінчук Олександр Володимирович,
Завідувач відділом методичним Ваховська Ніна Олександрівна,
Завідувач організаційно-масовим відділом Савчук Ірина Василівна,
Методисти: Ланцова Олена Миколаївна, Станкевич Наталія Сергіївна, Музиченко Діна Миколаївна,
Культорганізатор Кузьмук Катерина Олександрівна,
Практичний психолог Вікарій Леся Вікторівна,
Інженер з охоронипраці Смичок Борис Ілліч.

 

Бердичівська дитячо-юнацька спортивна школа ім. В.О. Лонського

     Бердичівська дитячо-юнацька спортивна школа ім. В.О. Лонського.


Дата створення: вересень 1951 року.

Структура: три окремих приміщення (вул. Європейська, 35/1, вул. Данилівська, 3 та вул. Братів Міхеєвих, 6).

Засновник: Бердичівська міська рада.

Належність: управління освіти і науки.

Тип: позашкільний навчальний заклад спортивного профілю.

Види спорту, які культивуються: баскетбол, бокс, боротьба вільна, кікбоксінг, легка атлетика (стрибки у висоту), плавання.

Ідентифікаційний код: 24700340.

Юридична адреса: 13300,  Житомирська обл. м. Бердичів, вул. Європейська, 35/1

Телефони: (04143) 4-08-00.

Сайт: http:/ berdychiv-dush-lonskogo.zt.sch.in.ua
Е-maіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Директор: Лавренов Олег Віталійович, 1968 року народження. Працює на посаді з 3 вересня 2012 року. Має вищу педагогічну освіту, у 1994 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю – викладач допризовної підготовки та фізичної культури. Вчитель вищої категорії, вчитель – методист. Педагогічний стаж 27 років.

 
До призначення на посаду  працював вчителем фізичної культури та захисту України ЗОШ №6 міста Бердичева.


Заступник директора з навчально-тренувальної роботи: Федорук Ірина Євгенівна, 1963 року народження. Працює на посаді з 2018 року. Має вищу педагогічну освіту, у 1987 році закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю "вчитель фізичної культури середньої школи". До призначення на посаду працювала вчителем фізичної культури у навчальних закладах міста. Педагогічний стаж 33 роки.

 

Медична сестра: Янчук Юліана Геннадіївна. Працює на посаді з березня 2013 року. Закінчила Бердичівське медичне училище за спеціальністю "сестринська справа". Стаж роботи 15 років.

 

Бердичівська Дитячо-юнацька спортивна школа ім. В.О. Лонського - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує пошук, розвиток та підтримку обдарованих дітей, створення необхідних умов для максимальної реалізації їх здібностей в обраному виді спорту, підготовку спортивного резерву для збірних команд України, змістовного відпочинку та дозвілля, повноцінного оздоровлення і загартування, набуття навичок здорового способу життя.

ДЮСШ в своїй діяльності керується наказами Міністерства молоді та спорту, Міністерства  освіти і науки України, інших центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про ДЮСШ і своїм Статутом.

      

Фінансування роботи ДЮСШ здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету із загального та спеціального фондів.    

Навчально-тренувальна робота в ДЮСШ проводиться за навчальними програмами з видів спорту, які затверджені наказами Мінсім'ямолодьспорту.   

Основними  формами  навчально-тренувальної  роботи  у  ДЮСШ є групові навчально-тренувальні заняття, виховні заходи, навчально-тренувальні збори та практика суддівства спортивних змагань.

Основною формою спортивної роботи є участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня.   

       

Навчально-тренувальний процес здійснюють13 тренерів-викладачів: 9 - основних та 4 - сумісника.

       Баскетбол:  3 тренери-викладачі: Кузик Ю.М., Зілінський Л.Д., Побережна К.М.;

       Бокс: 3 тренери-викладачі: Бірюк В.В., Сікорській О.В. та Сікорській О.О.;

       Боротьба вільна: 3 тренери-викладачі: Артелемейчук В.Ф., Мардоянц Е.Г. та Рус В.М.;

       Кікбоксінг WAKO: 1 тренер-викладач: Коденський О.М.;

       Легка атлетика: 1 тренер-викладач Мельничук О.П.

       Плавання: 2 тренери-викладачі: Антонова Л.Л. та Ковальчук С.В.;

 

Фаховий рівень тренерів – викладачів:

  • заслужений працівник фізичної культури та спорту – 1 чол. (Ковальчук С.В.);
  • майстер спорту України – 1 чол. (Мардоянц Е.Г.);
  • вища кваліфікаційна категорія – 3 чол.;
  • І кваліфікаційна категорія – 2 чол.;
  • ІІ кваліфікаційна категорія – 4 чол.;
  • без категорії – 4 чол.;
  • мають національну суддівську категорію – 2 (Зілінський Л.Д., Коденський О.М.).

 

Заняття із вихованцями відділення баскетболу проводяться на базі закладів загальної середньої освіти  міста: НВК №4, НВК №10 та ЗОШ №12.

    Заняття з боксу проводяться у окремому приміщенні на Червоній Горі (зал боксу) за адресою вул. Братів Міхуєвих, 6 та у залі спортивного клубу "Крос".

   Заняття із вихованцями відділення вільної боротьби проходять у приміщеннях за адресами вул. Європейська, 35/1 та вул. Данилівська, 3.

    Заняття із вихованцями відділення кікбоксінгу WAKO проходять у приміщенні за адресою вул. Данилівська, 3.  

 

У навчальному закладі  на сьогодні займаються понад 450 вихованців (102 дівчини) у 37 навчально-тренувальних групах. З них більше 140 чол. мають спортивні розряди та регулярно беруть участь у змаганнях обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

     Учні-спортсмени ДЮСШ постійно входять до складу збірних команд України різних вікових груп.

      Бердичівська дитячо-юнацька спортивна школа має досить високий РЕЙТИНГ серед ДЮСШ області і неодноразово за підсумками спортивної діяльності входила до трійки накращих ДЮСШ Житомирщини.

 

     Мінімальний вік юнаків та дівчат для зарахування на відділення з видів спорту:
➭ баскетбол: 8-10 років;
➭ бокс: 8-10 років;
➭ боротьба вільна: 8-10 років;

    ➭ кікбоксінг – 8-11 років;

    ➭ легка атлетика – 9-11 років;
➭ плавання: 7-9 років;


      До спортивної школи за рішенням тренера-викладача можуть зараховуватись вихованці віком менше або більше за мінімальний за умови успішного виконання вступних нормативів та відсутності протипоказань у стані здоров’я.

 

      Навчальний рік розпочинається у спортивній школі з 1 вересня, але прийом вихованців триває протягом року. Для вступу у ДЮСШ потрібні лише дозвіл батьків та лікаря-педіатра.

Будемо щиро раді бачити Вас серед вихованців ДЮСШ.

 

Надрукувати

Видео-урок "Как установить Денвер" на компьютер.