НМТ-2024

Як проходитиме національний мультипредметний тест в 2024 році

 Зовнішнє незалежне оцінювання у вигляді національного мультипредметного тесту – це стандартизоване тестування, обов’язкове для всіх, хто бажає вступати до закладів вищої освіти України.

   Національний мультипредметний тест у 2024 році буде проведений з чотирьох предметів шкільного курсу. При цьому три предмети для вступників є обов’язковими: українська мова, історія України та математика.
   Ще один предмет учасник має обрати самостійно з переліку: українська література, біологія, хімія, фізика, географія, англійська, німецька, французька або іспанська мова. Цей вибір залежить від спеціальності, яку вступник обиратиме для подальшого навчання.
   Більше інформації тут

НМТ-2024: до чого готуватися

 За даними УЦОЯО у 2024 році НМТ буде включати чотири навчальних предмети, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ. 

   Модель проведення передбачає, що чотири предметних тести учасник виконуватиме в один день: два предметних тести кожен по одній годині до перерви та два предметних тести кожен по годині — після перерви.

Надрукувати

Видео-урок "Как установить Денвер" на компьютер.